Vytlačiť stranu
Referencie
"Firma KWESTO je naším dlhoročným dodávateľom a je zárukou kvality, priaznivých cien a promptných dodávok. Proste obchodný partner s profesionálnym prístupom."
Zsolt Straňovský
Konateľ spoločnosti
GLOBO EASTERN EUROPE, S.R.O.
www.globo-lighting.com

"Po dlhom hľadaní sme našli KWESTO ako dodávateľa, ktorý ponúka rýchle a prehľadné objednávanie a v rámci predaja poskytuje kvalitné služby."
Várszegi András
Vedúci nákupu
IGM ROBOTRENDSZEREK KFT.
www.igm-group.com

"S firmou KWESTO spolupracujeme už niekoľko rokov. Oceňujeme flexibilné a rýchle predloženie ponúk. Súčasne s ponukou prichádzajú aj obrázky, všetkých potrebných informácií, aby sa predišlo budúcim nedorozumeniam. Často výrobky potrebujeme dodať veľmi rýchlo, v týchto prípadoch som vždy zažil ochotu zo strany firmy KWESTO. Sme spokojní aj s kvalitou produktov. Chcel by som pri tejto príležitosti jeho zamestnancom poďakovať za doterajšiu spoluprácu."
Ladocsi Eszter
Nákup
KSH RUGÓGYÁR BT.
www.ksh-rugo.hu/i_de.html

"Naša spoločnosť je spokojná so službami firmy KWESTO, ktorá je presná, spoľahlivá, ponúka dopravu bez poplatku a to vždy pri dodaní vysoko kvalitných výrobkov. Ústretový zákaznícky servis je vždy pripravený pomôcť a ja som s ich prístupom veľmi spokojný."
Paár István
Sales Manager
SHS GLOBAL KFT.
www.shsglobal.hu

"Safety Munkavédelmi Kft potvrdzuje, že Kwesto plní naše náročné požiadavky v každom ohľade. Zároveň zdvorilo a presne informuje svojich zákazníkov o prípadných problémoch. Vždy výrobky riadne doručí a bezodkladne rieši prípadné reklamácie."
Szabó Katalin
Správca
SAFETY MUNKAVÉDELMI KFT.
www.safety.hu

"Nakupujem vybavenie pre viac ako 80 pobočiek, Instalatércenter a kúpeľňových štúdií našej firmy po celej ČR a nutnosťou je pre mňa obchodný partner, ktorý má vo svojej ponuke dostatočne široký sortiment tovaru, aby som už nemusel hľadať u iných dodávateľov, a ktorý po mojom výbere požadovaného tovar za mňa vybaví úplne všetko, bez toho aby som na dodávku objednaného musel ďalej dohliadať. Teda svoj čas a pozornosť môžem venovať ďalším potrebným činnostiam vo firme. A toto všetko mi ponúka KWESTO: Dostatočnú šírku sortimentu, výhodnú cenu tovaru, záruky a servis na dodávaný tovar, krátke dodacie lehoty, bezproblémovú dopravu na miesto určenia a oveľa viac - a to VŠETKO bez starostí…"
Petr Keller
Špecialista projektu Instalatércentrá
PTÁČEK-velkoobchod,a.s.
www.ptacek.cz

"Firma KWESTO je naším dlhoročným dodávateľom a je zárukou kvality, priaznivých cien a včasných dodávok. Obchodný partner s profesionálnym prístupom."
Hana Kovářová
Centrálny nákup
REIS ROBOTICS ČR - strojírenství, spol. s.r.o.
www.reisrobotics.cz

"S vybavením našich poptávok alebo objednávok a cenou kupovaných výrobkov jsme boli vždy veľmi spokojní."
Jiřina Berná
Predaj
Saurer Žandov a.s.
www.sauerzandov.cz

"KWESTO je jednou z mnohých spoločností, s ktorými spolupracujeme. Oceňujeme odborné poradenstvo, príjemný servis, vysoký výkon."
Tomasz Bendyk
Strategic Purchase Department
SWEDWOOD POLAND SP. Z O.O. Oddział Lubawa
www.swedwood.com/contacts/poland

"KWESTO vždy promptne reaguje na každý dopyt, ponuku obdržíme prakticky v rovnaký deň. Dodávky dostávame presne podľa dohody a presne v lehote uvedenej v potvrdení objednávky."
Marek Krzyżanowski,
Koordinátor nákupu
RR Donnelley, Kraków
www.rrdonnelley.com/europe/Home_Pol.asp

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod Kwesto existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov