Vytlačiť stranu
Môj poznámkový blok

Uložiť výrobok do poznámkového bloku

 

Nezáleží na tom, či ste už u nás registrovaní alebo len objednávate ako hosť, poznámkový blok môže využívať každý online zákazník. Prihlásení zákazníci majú v každom prípade výhodu, pretože vypracovaný poznámkový blok sa uloží do pamäte a je k dispozícii až do ďalšej návštevy.

Pri každej prezentácii produktu v prehľadoch (zoznam alebo galéria) ako aj na detailnej stránke produktu sa nachádza v blízkosti tlačidla „Uložiť do tovarového koša“ ďalší link „Do poznámkového bloku“.

Kliknutím vložíte vybranú položku do Vášho poznámkového bloku.

V hornej časti internetovej stránky nájdete poznámkový blok stále k dispozícii na priamy výber.

Vo formulári poznámkový blok máte ďalej možnosť pridať ďalšie položky, napr. z katalógu priamo zadaním čísla výrobku.

Použiť poznámkový blok

Naplnený poznámkový blok sa môže kliknutím priamo zmeniť na tovarový kôš a odštartuje sa normálny priebeh objednávky. Zvláštnosťou poznámkového bloku v porovnaní s tovarovým košom, je funkcia „Poslať cez e-mail“. Tu pošlete Vami uložený poznámkový blok Vášmu nadriadenému, kolegovi alebo sám sebe na pripomenutie. Takto generovaný e-mail bude odoslaný s e-mailovou adresou osoby, ktorá poznámkový blok vypracovala. Prihlásení zákazníci môžu poznámkový blok uložiť do pamäte na neskoršie použitie a zadať individuálne označenie poznámkového bloku.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod Kwesto existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov