Vytlačiť stranu

Náš online obchod

Objavte náš KWESTO online obchod a tešte sa spolu s nami!

Spojili sme v ňom pre Vás mnoho skvelých funkcií. Sú to funkcie, ktoré siahajú od možnosti flexibilného zobrazenia prehľadu produktov, cez automatické dodatočne zadávateľné informácie pri výbere produktov, až po praktických pomocníkov, akými sú poznámkový blok alebo možnosť porovnávania viacerých produktov. V nasledujúcej časti Vám predstavíme jednotlivé konkrétne funkcie nášho online obchodu:

Prehľadná navigácia

Ak myšou prejdete na kategórie uvedené pod „Náš sortiment“, zobrazia sa na pravej strane príslušné podkategórie, ktoré Vám umožnia rýchly výber.

Ak ste sa rozhodli pre nejakú kategóriu, zobrazí sa táto trvalo na stránke prehľadu. Príslušná aktívna kategória bude zobrazená tmavomodrou farbou, predchádzajúce kategórie svetlomodrou farbou.

Výber náhľadu

Vo všetkých prehľadoch produktov máte teraz možnosť prispôsobiť náhľad podľa vašich požiadaviek.

Na detailnej stránke produktu máte okrem oboch štandardných náhľadov Galéria a Zoznam na výber ešte vám známe tabuľkové zobrazenie.

Vami zvolený variant náhľadu zostane uložený na vašom počítači počas doby vašej návštevy v malej textovej databáze, takzvanom Cookie a je Vám priamo k dispozícii pre všetky ďalšie zoznamy.

Rýchla objednávka

Registrovaní, prihlásení zákazníci majú výhodu, že sa kliknutím na tlačidlo „Zaplatiť teraz“ dostanú priamo na stránku prehľadu objednávky. Tento link nájdete na stránke vpravo hore v oblasti tovarového koša.

Na stránke „Prekontrolovať objednávku“ vidíte Vaše uložené adresy (adresa dodávky a fakturačná adresa), zvolený spôsob platby, Váš tovarový kôš a navyše máte možnosť priamo uplatniť prípadné dobropisy. Pre hosťujúcich objednávateľov a neprihlásených zákazníkov je táto stránka krok tri v objednávacom procese.

Len jedno ďalšie kliknutie na „Objednať“ a Vaša objednávka bude čo najrýchlejšie pripravená na odoslanie a vyexpedovaná.

Porovnanie produktov

Tu si môžete veľmi jednoducho porovnať jednotlivé produkty s podobnými vlastnosťami. Jednoducho vložte výrobok do porovnania produktov a to tak, že pri výrobku kliknete na link „Porovnať výrobok“. Prednosti jednotlivých výrobkov budú navzájom porovnané formou tabuľkového zobrazenia. Komfortne je možné takto porovnať navzájom súčasne až tri výrobky. Takto zaručene nájdete najlepší produkt pre Vaše potreby.

Poznámkový blok

Funkcia poznámkového bloku je praktickým pomocníkom pri nakupovaní. Žiadané produkty vložte kliknutím na link „Na poznámkový blok“ v blízkosti tlačidla tovarového koša do Vášho poznámkového bloku a odošlite potom e-mailom buď Vám na neskoršie pripomenutie alebo ako informáciu inej osobe. Pre registrovaných zákazníkov bude založený poznámkový blok k dispozícii až do najbližšej návštevy. Hosťujúci objednávatelia môžu využívať svoj poznámkový blok počas trvania svojej návštevy.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod Kwesto existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov