Vytlačiť stranu
Objednávací proces

Našli ste vhodný výrobok a chcete ho teraz objednať. Na každej stránke s prehľadom produktu, detailnej stránke produktu a pri odporúčaniach produktu nájdete link „Do tovarového koša“, jednoducho naň kliknite a výrobok tak vložíte priamo do tovarového koša. Ak by boli na výber viaceré varianty, budete na nasledujúcej potvrdzujúcej stránke vyzvaní, aby ste vykonali výber.
Keď kliknete na tlačidlo „Na produkt“, dostanete sa najprv na detailnú stránku produktu a tam potom môžete vložiť výrobok do Vášho tovarového koša kliknutím na tlačidlo „Do tovarového koša“.
 

Funkcia priameho objednávania

Ak máte pred sebou katalóg alebo už poznáte požadované objednávacie číslo, potom je najlepšie použiť našu funkciu „Objednať priamo“. Túto funkciu nájdete na úvodnej stránke / Homepage na pravom krajnom okraji (pre používateľov s aktívnym JavaScriptom). Jednoducho zadajte číslo(-a) a upravte množstvo. Ak by ste chceli objednať viac ako 5 výrobkov, kliknite na link „Vybrať ďalšie výrobky“. Budete presmerovaní na formulár, kde máte možnosť zadať ďalšie výrobky priamo prostredníctvom objednávacích čísiel. Stlačením tlačidla „Do tovarového koša“ budete priamo presmerovaní na tovarový kôš.

Podrobný popis krokov pri objednávaní

Môj tovarový kôš
Váš tovarový kôš je nepretržite viditeľný vpravo v hornej časti webovej stránky a dá sa otvoriť dotykom ukazovateľom myši (funkcia otvárania funguje len pre používateľov s aktívnym JavaScriptom). Kliknutím na „Zobraziť tovarový kôš“ budete priamo presmerovaní na stránku „Môj tovarový kôš“. Tu samozrejme môžete kedykoľvek zmazať výrobky alebo upraviť množstvo. Na odstránenie výrobku z tovarového koša jednoducho kliknite na symbol „x“.
Ak chcete zmeniť množstvo výrobku, zadajte príslušný počet a Váš tovarový kôš sa automaticky aktualizuje (pre používateľov s aktívnym JavaScriptom; inak kliknite na link „Aktualizovať“).

Prihlásenie
Po kliknutí na tlačidlo „Objednať“ máte dve možnosti na pokračovanie vo Vašom nákupe: Ako registrovaný zákazník zadajte Vaše meno používateľa a Vaše heslo a kliknite na „Prihlásiť“. Alternatívne využite druhý variant, pri ktorom musíte zadať iba Vaše osobné údaje. Potom potvrďte s „Ďalej“.
 
V prvom kroku Vašej objednávky vidíte Vaše zvolené produkty.

Údaje adresy
Aby sme Vašu objednávku mohli spracovať, musíte do formulára uviesť Vaše údaje adresy. Rešpektujte, prosím, že všetky povinné polia sú označené * a preto sa musia vyplniť. V nasledujúcom kroku môžete zadať aj odlišujúcu sa adresu dodania alebo fakturačnú adresu. Na tento účel zmeňte vo formulári príslušné polia. Tu môžete ako registrovaný zákazník uložiť aj štandardnú adresu, ktorá bude potom vždy predradená. Iné adresy sa môžu počas objednávacieho procesu jednoducho a rýchlo vybrať prostredníctvom zoznamu Drop-Down.
 
Objednávka a údaje platby
Tu môžete ešte raz skontrolovať všetky zadania, uskutočniť zmeny v tovarovom koši, zmeniť Vaše údaje adresy alebo spôsob platby, ako aj uviesť poznámky k objednávke. Tu sa môžu aj uplatniť dobropisy a akciové kódy. Suma Vášho tovarového koša sa potom automaticky zredukuje o hodnotu dobropisu.


Potvrdenie objednávky
Po odoslaní objednávky sa Vám tu v online obchode všetky informácie zobrazia zhrnuté ešte raz na jednej stránke. Okrem toho máte možnosť vytlačiť objednávku prostredníctvom praktickej funkcie tlače v hornej pravej oblasti.
 

Rýchla objednávka

Registrovaní, prihlásení zákazníci majú výhodu, že sa kliknutím na tlačidlo „Zaplatiť teraz“ dostanú priamo na stránku prehľadu objednávky. Tento link nájdete na stránke vpravo hore v oblasti tovarového koša.
Na stránke „Kontrola objednávky| a údaje platby“ vidíte Vaše zadané adresy (adresa dodávky a fakturačná adresa), vybranú možnosť platby, Váš tovarový kôš a navyše máte možnosť priamo uplatniť prípadné dobropisy. Pre hosťujúcich objednávateľov a neprihlásených zákazníkov je táto stránka krok tri v objednávacom procese.
Len jedno ďalšie kliknutie na „Objednať“ a Vaša objednávka bude čo najrýchlejšie pripravená na odoslanie a vyexpedovaná.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod Kwesto existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov