Vytlačiť stranu
Vaše výhody registrácie

Ak sa chcete u nás zaregistrovat, musíte Vaše osobné údaje zadat iba raz. Tieto sa uložia a pri každej dalšej objednávke sa automaticky vyvolajú. Ako registrovaný zákazník firmy KWESTO využívate ešte dalšie prémiové výhody:

 

  • Rýchla objednávka: Pokial ste sa prihlásili a s Vaším naplneným tovarovým košom prejdete do pokladne, stací už len jedno dalšie kliknutie a Vaša objednávka nám bude dorucená.
  • Registrovaní zákazníci majú navyše možnost vložit vypracovaný poznámkový blok do pamäte pre neskorší nákup.
  • Kedykolvek môžete zistit stav vašej aktuálnej online-objednávky.
  • Nechat si zobrazit kompletné objednávky za posledný rok a pohodlne vyhladávat a triedit v histórii objednávok.
  • Vo Vami individuálne vyhotovených predlohách objednávky môžete uložit výrobky, ktoré by ste chceli castejšie objednávat. Rýchle vyvolanie predlohy objednávky a v nej obsiahnutá priama možnost objednania šetria Váš drahocenný cas.
  • Spravujte viaceré fakturacné adresy a adresy dodávky s pomocou Vášho osobného adresára.
Takto sa môžete zaregistrovať

Registrácia je celkom jednoduchá. Kliknite vpravo hore v oblasti „Moje konto“ na „Registrácia“.

 

Vo formulári budete požiadaní, aby ste zadali meno používateľa a heslo. Zvoľte meno používateľa a heslo, ktoré si môžete dobre zapamätať. Pre istotu sa musí pri novej registrácii ešte raz zadať zvolené heslo, aby sa zavčasu zistili prípadné preklepy.


Ako nasledujúce budete požiadaní, aby ste zadali vaše osobné údaje. Vyplňte všetky polia, ktoré sú označené s *. Tu môžete určiť, či je uvedená adresa súčasne fakturačná adresa a adresa dodávky. V prípade, že máte odlišnú fakturačnú adresu a adresu dodávky, môžete tieto po registrácii kedykoľvek uložiť vo vašom osobnom adresári (v oblasti „Moje konto“) a definovať štandardnú adresu, ktorá bude potom vždy predvolená v procese objednávania.
 

Po úspešnom prihlásení sa meno používateľa zobrazí vpravo hore v „Moje konto“. Prosím, berte na vedomie, že Vaše meno používateľa smie obsahovať minimálne 6 a maximálne 50 znakov. Vaše heslo by malo mať minimálne 6 a maximálne 20 znakov. Pritom nesmiete použiť žiadne prehlásky, prázdne alebo špeciálne znaky (výnimky: @ . - _).

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod Kwesto existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov