Vytlačiť stranu
Priebeh objednávky

Ako prihlásený zákazník nájdete v pravej hornej časti internetovej stránky pod „Moje konto“ link „Objednávky“. Ten Vás navedie priamo na stránku priebehu objednávky. Tu komfortne vidíte vo forme prehľadu aj nákupy, ktoré ste uskutočnili v minulosti.  V prípade, že by Vám tu chýbala určitá objednávka, máte dve možnosti:

Vyhľadávanie cez číslo zákazky

Poznáte číslo zákazky a chceli by sa na príslušnú zákazku ešte raz pozrieť: Cez vyhľadávacie pole „Hľadať objednávku podľa čísla zákazky“ môžete priamo zadať známe číslo zákazky a zákazku vyhľadať. Zadaním čísla zákazky si môžete nechať zobraziť ako aktuálne, tak aj už ukončené zákazky. Cez tlačidlo „Zobraziť objednávku“ si môžete ešte raz prezrieť detaily objednávky. Prosím, berte na vedomie, že táto funkcia je možná len pre online-objednávky. Objednávky uskutočnené cez našu objednávaciu horúcu linku alebo faxové objednávky tu neuvidíte zobrazené. Môžete si tiež nechať zobraziť všetky objednávky za určité časové obdobie. Zvoľte jednoducho príslušný dátum a kliknite potom na „Vyhľadávanie“. Cez tlačidlo „Detaily“ si môžete ešte raz prezrieť detaily objednávky.

Vyhľadávanie zákaziek za určité časové obdobie

Už nemáte poruke číslo zákazky, viete však, kedy bola objednávka zadaná: Zvoľte jednoducho príslušný rozsah dátumov a kliknite potom na „Vyhľadávanie“. Cez tlačidlo „Zobraziť objednávku“ si môžete ešte raz prezrieť detaily objednávky. Prosím, berte na vedomie, že táto funkcia je možná len pre online-objednávky. Objednávky uskutočnené cez našu objednávaciu horúcu linku alebo faxové objednávky tu neuvidíte zobrazené.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod Kwesto existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov