Vytlačiť stranu
Registrovať ako zákazníka / Moje konto

Môžete voľne zvoliť Vaše meno používateľa a Vaše heslo. Rešpektujte, prosím, že obidve musia mať dĺžku medzi 6 a 20 znakmi. Pritom nesmiete použiť žiadne prehlásky (ä, ö, ü), prázdne a špeciálne znaky (výnimky: @ . - a _). Pri zadaní sa musia taktiež brať do úvahy veľké a malé písmená.

Zabudnuté heslo / zmeniť heslo

Ak ste zabudli Vaše heslo, môžete si u nás rýchlo a jednoducho vyžiadať nové. Kliknite na „Zabudnuté heslo“ a zadajte Vaše meno používateľa a Vašu e-mailovú adresu. V priebehu niekoľkých minút dostanete e-mail s novým, automaticky generovaným heslom. S týmto sa môžete potom znova prihlásiť. Váš profil zostane samozrejme zachovaný. Toto získané heslo zmeňte, prosím, po Vašom nasledujúcom prihlásení.
Zabudli ste Vaše heslo a už ste požiadali o nové. Žiaľ Vaše prihlásenie napriek tomu nefunguje! Prečo?

Skopírujte, prosím, heslo, ktoré Vám bolo zaslané e-mailom a vložte ho do poľa „Heslo“. Niekedy sa napríklad zamieňa veľké „O“ s nulou „0“.
Príčina môže byť aj v tom, že Vaše staré heslo je ešte v dočasnej pamäti Vášho počítača (Cache).
Pri Microsoft Internet Explorer môžete Váš Cache vymazať tak, že pôjdete na „Extra“ a potom na „Možnosti internetu“. V mape „Všeobecne“ sa pozrite na bod „Dočasné internetové súbory“. Stlačte tam tlačidlo „Vymazať súbory“. Navyše stlačte, prosím, pri „Priebeh“ na „Vyprázdniť priebeh“. Keď potom zatvoríte prehliadač a potom ho znova otvoríte, môžete sa ešte raz pokúsiť o prihlásenie s Vaším novým heslom.

Ak Vaše prihlásenie nebude napriek tomu fungovať, pošlite nám požiadavku cez e-mail, my sa s Vami ihneď spojíme a pomôžeme Vám.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod Kwesto existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov