Vytlačiť stranu
Môj adresár

Ako registrovaní užívatelia máte možnosť spravovať rôzne adresy vo Vašom osobnom adresári. Počas objednávacieho procesu sa zobrazí adresa, ktorú ste uviedli pri Vašej registrácii (kontaktná adresa). Ak sa má Vaša objednávka dodať napríklad na inú adresu, môžete ju v tomto objednávacom procese vybrať z Vášho adresára alebo nanovo zadať.

Uložiť adresy

Na uloženie novej adresy kliknite na „Uložiť novú adresu“. Potom budete presmerovaní na príslušný formulár adresy (fakturačná adresa alebo adresa dodávky), do ktorého môžete zadať novú adresu.
Tip: K tejto adrese zadajte popis, ktorý má pre Vás vypovedaciu schopnosť, aby ste pri výbere v objednávke ihneď vedeli, ktorá adresa sa týmto popisom myslí.

Spracovať nové adresy

Aby bolo možné spracovať adresu, sledujte, prosím, link „Spracovať“ o príslušnej adrese vo Vašom adresári. Potom sa objaví zadávacie pole s doterajšími údajmi. Tu môžete uskutočniť Vaše želané zmeny. Potom, čo ste klikli na tlačidlo „Uložiť adresu“, sú Vaše zmeny uložené.
V prípade, že už nepotrebujete danú fakturačnú adresu, resp. adresu dodávky, kliknite, prosím, na link „Vymazať“. Po potvrdení vymazania túto adresu vo Vašom adresári už nebude možné nájsť.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod Kwesto existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov