Vytlačiť stranu
E-Shop
Využite rôzne možnosti a výhody nášho systému obchodu. Okrem zákaznícky špecifického internetového obchodu (customized web) Vám ponúkame tiež internetový obchod SAP-OCI a internetový obchod Ariba-PunchOut. Môžete si vybrať.
Individuálny zákaznícky online obchod
Radi sme pre Vás vytvorili zákaznícky špecifický online obchod, ktorý je špeciálne prispôsobený Vašim potrebám. Prostredníctvom tohto obchodu nám môžete priamo zasielať objednávky. Vaše podmienky sú všeobecne uložené v online obchode a zobraziť možno tiež Vaše logo. Na prianie je možno vykonať ďalšie špecifické prispôsobenia.
K dispozícii sú Vám nasledujúce funkcie
» Rozsiahle možnosti vyhľadávania
» Podrobné údaje o výrobkoch
» Správa vzorov objednávok
» Správa dodacích a fakturačných adries
» História zákaziek
» atď.
SAP-OCI
Používate SAP a chceli by ste prostredníctvom OCI (Open Catalog Interface) prepojiť náš internetový obchod s Vaším systémom? Žiadny problém. V našom internetovom obchode SAP-OCI si môžete vytvárať vlastné vzory objednávok a odoslať ich do svojho systému SAP predtým, ako nám zo svojho systému SAP odošlete objednávky. Internetový obchod SAP-OCI, samozrejme, individuálne prispôsobíme Vašim potrebám. V internetovom obchode sú k dispozícii Vaše vyjednané ceny i dáta o výrobkoch, ktoré boli pre Vás uložené. Všetky tieto dáta sú odosielané cez rozhranie OCI.
Momentálne podporujeme tieto verzie
» OCI 2.0
» OCI 3.0
» OCI 4.0
Ariba-PunchOut
Okrem internetového obchodu OCI Vám ponúkame tiež internetový obchod Ariba PunchOut. Tento obchod umožňuje prenos príslušných informácií o výrobkoch do Vášho systému hospodárenia s tovarom. Pre Vás platné ceny a príslušné dáta o výrobkoch sú tu tiež uložené.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod Kwesto existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov