Vytlačiť stranu
Po nákupe
Informujte sa o možnostiach platenia, našej mobilnej zákazníckej službe, dodávkach náhradných dielov, reklamáciách alebo svojom práve na vrátenia tovaru.
Možnosti platenia
U nás objednané výrobky môžete zaplatiť buď kreditnou kartou, alebo na faktúru. Výrobky môžete zakúpiť tiež prostredníctvom nákupnej karty. Viac informácií môžete získať na našej horúcej linke alebo e-maile, ktoré nájdete na našej stránke s kontaktmi.
Mobilný zákaznícky servis
Všetky opravy vykonáva spoľahlivo náš mobilný zákaznícky servis. Tak sa dá veľa problémov vyriešiť priamo na mieste i po uplynutí záručnej doby. Kontaktujte nás, radi Vám poskytneme informácie. Telefónne číslo a e-mailovú adresu nájdete tu.
Náhradné diely
Veľa súčastí podliehajúcich rýchlemu opotrebovaniu máme u nás na sklade, ostatné náhradné diely obstarávame v najkratšej lehote a rozosielame ich denne čo najrýchlejšou cestou. Tu nás môžete kontaktovať.
Vaše právo na vrátenie tovaru
Vo firme KWESTO nakupujete zásadne bez rizika - máte právo na vrátenie tovaru do 30 dní. Ak si dodaný výrobok nebudete chcieť ponechať, oznámte nám to, prosím, telefonicky behom 30 dní od dodania. Zariadime vrátenie výrobku a stornujeme faktúru príslušným dobropisom.
Určite budete mať pochopenie pre to, že vrátenie možno vykonať iba vtedy, ak prijmeme tovar bez známok používania, v originálnom obale a v rámci stanovenej lehoty. Riziko a náklady spojené s dopravou tovaru späť k nám idú na Vaše náklady.
Toto právo na vrátenie tovaru sa nevzťahuje na nákupy mimo rámec ponuky katalógu, zákazkovú výrobu a tovaru, na ktorý bola poskytnutá zvláštna cena (napr. množstvová zľava).
Reklamácia
Prekontrolujte, prosím, neporušenosť tovaru pri prevzatí, ako to vyplýva zo zákona. Zjavné chyby nám musia byť písomne nahlásené v priebehu jedného týždňa od prevzatia tovaru, skryté chyby do týždňa od ich odhalenia.
Ak došlo k poškodeniu pri preprave, konajte, prosím, v súlade s našimi pokynmi, ktoré sú buď priložené k dodávke, alebo si ich môžete vyžiadať. V prípade ďalších otázok k Vašej reklamácii sa láskavo obráťte na náš servisný tím.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod Kwesto existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov