Vytlačiť stranu
Profil firmy - KWESTO

Spoločnosť KWESTO bola založená v roku 2000 so sídlom v Prahe ako súčasť nadnárodného koncernu TAKKT. Hoci je KWESTO dátumom založenia jedným z najmladších členov koncernu, využíva na svoju činnosť nielen silné finančné zázemie, ale predovšetkým čerpá z mnohoročných skúseností, maximálne využíva synergických efektov, kooperácií a veľkou mierou prispieva k naplňovaniu spoločných cieľov a stratégií celej skupiny.

V rámci koncernu je KWESTO samostatnou obchodnou organizáciou, ktorá je schopná pružne reagovať na potreby trhu, zákazníkov i dodávateľov, na hospodársky i politický vývoj v jednotlivých krajinách svojej pôsobnosti.

KWESTO prostredníctvom svojich katalógov a internetových stránok ponúka zákazníkom viac než 12 000 produktov od základného vybavenia kancelárií až po zariadenie výrobných prevádzok. Na svoje si príde nielen zákazník hľadajúci základné výrobky dennej potreby, ako sú rudly, manipulačné vozíky či plastové palety, KWESTO však dokáže uspokojiť i toho, kto hľadá prvotriednu kvalitu pre svoju dielňa alebo kanceláriu. 

Profil skupiny TAKKT

TAKKT je v Európe a Severnej Amerike vedúcim špecializovaným zásielkovým obchodníkom B2B pre obchodné vybavenie.
Koncern je svojimi značkami zastúpený vo viac než 25 krajinách. Sortiment dcérskych spoločností zahŕňa viac ako 175 000 výrobkov z oblasti prevádzkového a skladového zariadenia, klasického a designového kancelárskeho nábytku a príslušenstva a výrobkov na podporu predaja pre maloobchody a gastronomický a hotelový trh.

Ďalšie informácie o skupine TAKKT nájdete na www.takkt.de.

História firmy

Ako napovedá prehľad expanzie, orientuje KWESTO svoju ponuku na krajiny Strednej a Východnej Európy. Viac než 90% produktov z ponuky katalógu KWESTO má pôvod práve v tejto lokalite, naviac v prvotriednej kvalite porovnateľnej so západnými trhmi.
 
2000  Česká republika, Praha
2001  Poľsko, Wroclav
2002  Slovensko, Nitra
2003  Maďarsko, Gyor
2005  Rumunsko, Bukurešť

 

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod Kwesto existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov